Kimdir?

Ayça Ayşin Turan Kimdir? Sevgilisi Kim?

Güzel birkadının en merak edilenleri özel hayatı olabiliyor. Ayça Ayşin Turan sevgilisi kim gibi sorular sorulabiliyor. Şuanherhangi bir ilişkisi olmadığı gibi erkek arkadaşları ile de çok fazla gündemegelen bir ünlü değildir. Sadece bir dönem Ümit Oruç ile gözlerden uzak yaşamışolduğu aşk biliniyor. Aşklarını gizlemeseler de çok fazla kamera önünde yeralmayan çifttiler.

Şimdilerde yayınlanacak olan ilk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız’ın başrol oyuncularından olan Ayça Ayşin Turan kimdir oldukça merak ediliyor. Türkiye’yi tüm Dünya’da temsil edecek olan ünlü güzelin nereli olduğu, yaşı, oyunculuk tecrübesi gibi birtakım sorular sık sık sorulmaya başlandı.

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, Yeşil gözleri ile hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çekiyor. Doğal göz rengi olmasının yanı sıra yüzünde hiçbir estetik de olmadığını dile getiriyor. Kumral ve dalgalı saçları ile ekranların aranan yüzü haline gelmiştir. Oynadığı birçok farklı film ve dizide kendini göstermeyi başarmıştır. Ayça Aşin Turan boyu 167 cm’dir. Kilosu ise yaklaşık olarak 52’dir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Murat Cem Akpınar kimdir?

Ayça Ayşin Turan Kaç Yaşında?

Birçok farklı dizide yer alan Ayça Ayşin Turan kaç yaşında oldukça merak edilen bir durumdur. 25 Ekim 1992 tarihinde İstanbul, Türkiye’de dünyaya gelen Turan 2018 itibari ile 26 yaşındadır. Akrep burcu olan ünlü güzel Ayça Ayşin Turan nereli  olduğu merak ediliyor.

Sinoplu ancak aslen kökleri Tunus’a dayanmaktadır.Eğitim hayatı da oldukça parlaktır. Sinop Belediye Konservatuarı’nda eğitim görmesinin yanı sıra İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünde eğitim görmüştür. Etkin yılları ise 2006 ile günümüzdür. Yan rollerde başlamış olduğu bu yolculuğa şimdilerde başrol olarak devam ediyor.

Ayça Ayşin Turan Sevgilisi 

Güzel bir kadının en merak edilenleri özel hayatı olabiliyor. Ayça Ayşin Turan sevgilisi kim gibi sorular sorulabiliyor. Şuan herhangi bir ilişkisi olmadığı gibi erkek arkadaşları ile de çok fazla gündeme gelen bir ünlü değildir. Sadece bir dönem Ümit Oruç ile gözlerden uzak yaşamış olduğu aşk biliniyor. Aşklarını gizlemeseler de çok fazla kamera önünde yer almayan çifttiler.

Bunu da Okuyabilirsin...  Özge Törer Kimdir?

Oynadığı Diziler ve Filmler

2006’da beri ekranlarda görülen bir yüzdür. Dinle Sevgili, Asi, Hayal ve Gerçek, Sonbahar, Affedilmeyen, Altınsoylar ve yıldızının parladığı Karagül, Meryem dizilerinde oynamıştır. Oynadığı son film Özcan Deniz yapımı olan, Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Sevimli ve Tehlikeli’dir. Şimdilerde ise merakla oynadığı Netflix dizisi Hakan: Muhafız bekleniyor. Başrolü ise Çağatay Ulusoy ile paylaşıyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak