Kimdir?

Aslıhan Karalar Kimdir?

Aslıhan Karalar, magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Aslıhan Karalar’ın biyografisi ve hayatı. Kuruluş Osman isimli dizide kadın başrol oynayacak Aslıhan Karalar modellik ve oyunculuk yapıyor. Genç oyuncu 27 Nisan 1999 yılında doğmuştur.

Aslıhan Karalar Nereli?

Peki, Aslıhan Karalar nereli, genç oyuncu 1999 yılında Ankara’da doğmuştur ve aslen de Ankaralıdır. Ankara’da lise eğitimini Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesinde tamamlayan genç oyuncu lise eğitimi sonrası Londra’da üniversite eğitimini İşletme ve Sosyal Bilimler Bölümünde sürdürmektedir. Londra’da okuduğu bu okulun adı King’sCollege isimli kurumdur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Albert Camus Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Aslıhan Karalar Boyu

1999 doğumlu Aslıhan Karalar boyu 1.77 cm, kilosu ise 51’dir. Boğa burcu olan ünlü oyuncu küçük yaşlarda piyano ve bale eğitimi almış, lise döneminde ise Fransızca dil eğitimi almış olup, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Aslıhan Karalar Annesi

Güzel oyuncu Aslıhan Karalar annesi kimdir? Aslıhan Karaların annesi aslen Çanakkaleli olup, üniversite eğitimini ODTÜ’de tamamlamıştır. Aslıhan Karalar’ın annesi de babası gibi elektrik elektronik mühendisidir. Genç oyuncu anne ve babasının yönlendirmesi ile küçük yaşlardan itibaren sanat eğitimi almıştır.

Aslıhan Karalar’ın Oynadığı Diziler

Aslıhan Karalar, modellik ile başladığı kariyerinde önce 2017 yılında Türkiye’de yapılan Best Model of Turkey yarışmasında birinci olarak adını duyurmuştur. Ardından yine 2017 yılında Fransa’da yapılan Best Model of World Yarışmasında da birincilik almıştır. İlk dizi oyunculuğu konusundaki deneyimini ise 2018 yılında Şahin Tepesi adlı dizide yapmıştır. Bu dizide Ezgi karakterine hayat veren genç oyuncu, bu dizide Murat Aygen, Leyla Tanlar, Zerrin Tekindor gibi isimlerle birlikte yer almıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Tarık Akan Kimdir? Kısaca Hayatı ve Eserleri

Aslıhan Karalar fragmanı yayınlanan ve yakında gösterimi başlayacak Kuruluş Osman isimli dizide ise Malhun Hatun olarak ekranlara gelecektir. Osman Bey’i Burak Özçivit’in canlandıracağı dizide Şeyh Edebali’nin kızı olan Malhun Hatun, Osman Bey’in de eşi olacaktır. Bu dizide yine ünlü oyuncular Ragıp Savaş ve Ayşegül Günay’da yer alacaktır.

Aslıhan Karalar Sevgilisi

Güzel oyuncu Aslıhan Karalar sevgilisi konusunda ise güzel oyuncunun şu an için bilinen bir sevgilisi bulunmamaktadır ve bu konuda bir bilgi de yoktur.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak