Kimdir?

Amine Gülşe

Geçtiğimiz günlerde Mesut Özil ile nikah masasına oturan ve adından söz ettiren Amine Gülşe kimdir sorusunu merak edenler için işte güzel oyuncu ve manken hakkında bilinmesi gerekenler; 30 Nisan 1993’te İsveç’te dünyaya gelen Amine Gülşe, eğitim hayatını İsveç’te tamamladıktan sonra 2014 senesinde MissTurkey yarışmasında tüm rakiplerini elemiş ve birinci olmuştur

Geçtiğimiz günlerde Mesut Özil ile nikah masasına oturan ve adından söz ettiren Amine Gülşe kimdir sorusunu merak edenler için işte güzel oyuncu ve manken hakkında bilinmesi gerekenler; 30 Nisan 1993’te İsveç’te dünyaya gelen Amine Gülşe, eğitim hayatını İsveç’te tamamladıktan sonra 2014 senesinde MissTurkey yarışmasında tüm rakiplerini elemiş ve birinci olmuştur.Amine Gülşe boyu ile de dikkat çeken ünlülerden biri olup, 1.78 cm boyundadır.

Amine Gülşe  Kimdir Ve Eşi 

2013 senesinde babasının iş hayatından ötürü radikal bir karar alan ve annesi ile beraber İsveç’ten Türkiye’ye gelerek İzmir’e yerleşen Amine Gülşe, İspanyolca ve İsveççe de bilmektedir. Son günlerin oldukça rağbet gören isimlerinden bir tanesi olan güzel oyuncu ve manken bu zamana kadar pek çok projede yer almıştır. Amine Gülşe eşi Mesut Özil ile geçtiğimiz günlerde dünya evine girerek hem Türk basınının hem de Alman basınının ilgi odağına girmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Muhammed Kiprit Kimdir?

Amine Gülşe’nin Oynadığı Diziler

Mankenliğinin yanı sıra bir dönem oyunculuğu ile de adından söz ettiren AmineGülşe, 2015 senesinde Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Asla Vazgeçmem dizisinde rol almıştır. Nur rolünü canlandıran Gülşe bu dizide Tolgahan Sayışman ve Şafak Pakdemir gibi isimlerle başrolü paylaşmıştır. Güzellik yarışmasında elde ettiği başarının ardından adından söz ettiren AmineGülşe  Mesut Özil ile olan evliliği ile de yeniden Türkiye’nin gündemine oturmuştur.

Amine Gülşe’nin Yer Aldığı Projeler

2014 Miss Turkey güzellik yarışmasını kazanmasının ardından pek çok dizi ve reklam projesinde yer alan Amine Gülşe, Mesut Özil ile olan ilişkisi başladıktan sonra çalışmalarına bir süre ara vermiştir. Güzelliği ile adından söz ettiren ve son dönemlerde de evliliği ile gündeme gelen güzel manken ve oyuncu, geçtiğimiz günlerde muhteşem bir tören ile dünya evine girmiştir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Can Kızıltuğ Kimdir?

Hem Türk basını hem de Mesut Özil’in Alman asıllı olmasından ötürü Alman basını tarafından ilgi odağı olan bu düğün, Amine Gülşe’nin gündeme bomba gibi düşmesine neden olmuştur. Güzel oyuncu, İnstagram’da da aktif bir şekilde paylaşım yapmaktadır.

 

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak