Kimdir?

Ali Sunal Kimdir?

Güldür Güldür Show’un moderatörü olarak bilinen Ali Sunal Kimdir? İşte ünlü oyuncu ve sunucu hakkında merak edilenler; 22 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ali Sunal, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri olan Kemal Sunal’ın oğludur.

Güldür Güldür Show’un moderatörü olarak bilinen Ali Sunal Kimdir? İşte ünlü oyuncu ve sunucu hakkında merak edilenler; 22 Eylül 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ali Sunal, Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden biri olan Kemal Sunal’ın oğludur. Bu nedenle Ali Sunal kardeşi kim sorusu da sıklıkla merak edilmekte ve kendisi gibi kardeşi Ezo Sunal da tiyatroda oyunculuk yapmaktadır. İstanbul Yeditepe Üniversitesi’nde İşletme eğitimi alan oyuncu 1999 yılında mezun olmuştur.

Ali Sunal Hakkında Merak Edilenler

Kemal Sunal’ın oğlu olmasının yanı sıra televizyon dünyasında sıklıkla karşımıza çıkan Ali Sunal boyu ve kilosu hakkında da merak edilenler listesinde yer alır. 1.80 cm boyunda olan ünlü oyuncu, son yıllarda Güldür Güldür Show adlı program ile seyircinin karşısına çıkar. Son dönemlerde magazin gündemini ikinci evliliği ile meşgul eden Ali Sunal eşi ile düğün görüntülerini paylaşmıştır. Nazlı Kurbanzade ile ikinci evliliğini gerçekleştiren oyuncunun ilk eşi ise Gökçe Bahadır olarak bilinmektedir.

Bunu da Okuyabilirsin...  Deniz Altan Kimdir?

Ali Sunal’ın Oynadığı Diziler

1997 senesinde Şaban ile Şirin, 2000 senesinde Fosforlu Cevriye, 2002 senesinde En Son Babalar Duyar, 2004 senesinde Sayın Bakanım, 2005 senesinde Kanlı Düğün, 2007 senesinde Komedi Dükkanı, 2008 senesinde Benim Annem Bir Melek ve Sıfır Noktası, 2010 senesinde Yaprak Dökümü, 2011 senesinde Huzurum Kalmadı, 2013 senesinde Güldür Güldür ve Güzel Çirkin gibi dizilerde yer almış olan ünlü oyuncu ve tiyatrocu ekran yaşamına aktif bir şekilde devam etmektedir.

Ali Sunal’ın Rol Aldığı Filmler

1995 senesinde Aşk Üzerine Söylenmemiş Her Şey, 1999 senesinde Propaganda, 2003 senesinde Okul, 2006 senesinde Kısık Ateşte 15 Dakika, 2007 senesinde Bayrampaşa: Ben Fazla Kalmayacağım, 2008 senesinde Sıfır Noktası, 2011 senesinde Banka ve 2014 senesinde Yusuf Yusuf gibi filmlerde rol almıştır. Son dönemlerde ve uzun yıllardır farklı kanallarda Güldür Güldür isimli komedi show’ununmoderatörlüğünü üstlenen Ali Sunal, pek çok usta sanatçı ile bir araya gelmektedir. Doğa Rutkay, Alper Kul, Aziz Aslan, Aylin Kontante gibi isimlerle bu program Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşmaktadır.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak