Kimdir?

Ali Gözüşirin Kimdir?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerem Adil Sağlam karakterine hayat vermesi ile kariyerine başlayan Ali Gözüşirin kimdir? Ali Gözüşirin sevgilisi var mı sorularının cevaplarını herkes merak etmektedir. Ali Gözü şirin 27 Ocak 1995 yılında dünyaya gelmiştir, burcu oğlaktır.

Ünlü oyuncu baba tarafından Trabzonludur. Ali Gözüşirin yaş 24’dür. Ali Gözüşirin boyu 1.88 santimetredir kilosu ise 73 kilogramdır. Modellik, mankenlik ve oyunculuk işleri ile uğraşmaktadır. Ünlü oyuncu PeakyBlinders, ThePunisher, House Of Cards, Game Of Thrones, La Casa De Papel, Blindspot ve Dark adlı yabancı dizilerini sıkça izlemektedir. Okumaktan hoşlandığı kitaplardan biri de SherlockHolmes’dur.

Bunu da Okuyabilirsin...  Namık Kemal Kimdir? Hayatı, Düşünceleri ve Eserleri

Ali Gözüşirin Eğitim Hayatı

Ünlü yakışıklı oyuncu Ali Gözüşirin, İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümünden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Eğitimini uluslararası ilişkiler ile tamamlamış olsa da daha sonra oyunculuk eğitimi almıştır. Daha çok ekran önünde işler yapmıştır ve ilk olarak modellik ile bu yönden ilk adımını atmıştır. Modellik yaptığı zamanlarda birçok moda çekiminde yer almış ve aynı zamanda da bazı defileler için podyuma çıkmıştır.

Ali Gözüşirin’in Yer Aldığı Diziler

Ünlü, yakışıklı oyuncu Ali Gözüşirin, ilk oyunculuk deneyimini İrem Derici’nin klipiyle yaşamıştır. Bambaşka Biri isimli cover şarkısında ünlü şarkıcı İrem Derici’ye eşlik ederek dans etmiştir. Daha sonra ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 2. sezonunda kadroya dahil edilerek tüm sezon boyunca Kerim Adil Sağlam karakterinin gençliğini başarılı bir şekilde oynamıştır.

Bunu da Okuyabilirsin...  Simge Sağın kimdir? Yaşı ve biyografisi

Ali Gözüşirin’in Sevgilisi Var mı?

Şu anda ünlü oyuncu Ali Gözüşirin’insevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Ünlü oyuncu bu konular hakkında medyada ve magazinde gündeme gelmemeyi tercih etmektedir. Ünlü oyuncu özel hayatını gizli yaşamayı tercih etmektedir.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak