Kimdir?

Afra Saraçoğlu Kimdir? Sevgilisi Kim?

Afra Saraçoğlu’nun adı Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide yönetmen yardımcılığı görevinde olan Eray Altay ile anılmış, sonrasında da çiftin sosyal medya üzerinden birlikte oldukları fotoğrafı paylaşmaları neticesinde bu aşk gün yüzüne çıkmıştır.

Son dönemlerde dizi ve film sektöründe büyük bir popülarite kazanan Afra Saraçoğlu kimdir? Türkiye Afra Saraçoğlu’nu ilk olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde hayat verdiği Ece Çamıkaran karakteri ile tanıdı. Özcan Deniz’in Afra Saraçoğlu’ nu sosyal medya üzerinden görüp keşfetmesi ile oyunculuğa adım atmış oldu. Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz’in başrollerde olduğu “İkinci Şans” adlı sinema filmi projesinde Nurgül Yeşilçay’ın kızı rolünü canlandırdı. Afra Saraçoğlu Sevgilisi bilinmemektedir.

Akabinde de”Kötü Çocuk” filminde rol aldı ve bu projede Tolga Sarıtaş ilebaşrolü paylaştı. “Yaşım yirmi ve asla sevişmem, öpüşmem, benim kırmızı çizgim bu” açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Ancak ilerleyen yıllarda gelecek olan projeye göre fikrinin değişebileceğini de söylemiştir. Afra Saraçoğlu kaç yaşında? Güzel yıldız Fenerbahçe’de yaşam sürmüş ve aynı zamanda da Fenerbahçe takımını tutuyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde öğrenimine devam ediyor.

Bunu da Okuyabilirsin...  El-Cezeri Kimdir? Kısaca Hayatı, Buluşları ve Eserleri

Afra Saraçoğlu Özel Hayatı

Afra Saraçoğlu’nun adı Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide yönetmen yardımcılığı görevinde olan Eray Altay ile anılmış, sonrasında da çiftin sosyal medya üzerinden birlikte oldukları fotoğrafı paylaşmaları neticesinde bu aşk gün yüzüne çıkmıştır. Fakat bu aşk Afra Saraçoğlu’nun o dönem ki rol arkadaşı ile olan yakınlığının sevgilisi Eray Altay ile arasında kıskançlık krizi haline gelmesi sonucu kısa sürmüş, ilişkileri ayrılık ile noktalanmıştır.

Afra Saraçoğlu Özellikleri

Afra Saraçoğlu kaç yaşında? 02.12.1997 doğumlu olan Afra Saraçoğlu 21 yaşındadır. Ünlü oyuncu İstanbul doğumludur. Afra Saraçoğlu boyu 1.70 m. olup 48 kg. ağırlığındadır. Göz rengi açık mavidir. Afra Saraçoğlu’nun rol aldığı projeler;

Bunu da Okuyabilirsin...  Bige Önal Kimdir?

– Kardeş Çocukları

– İkinci Şans

– Kötü Çocuk

– Fazilet Hanım ve Kızları (dizi)

– İyi Oyun

– Aşk Bu Mu?

Afra Saraçoğlu’nun aldığı ödüller; düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninde “Yıldızı Parlayanlar” kategorisi içerisinde Altın Kelebek ödülünü kazanmıştır. Dizi ve film sektörüne hızlı bir giriş yapan Afra Saraçoğlu güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile yeni projelerin aranan ismi haline gelmiştir. Ayrıca reklam projelerinde de yer almıştır. Ayrıca kendini oyunculuk alanında geliştirmek için oyunculuk eğitimi almaya devam ediyor.

Gönderiliyor
Kullanıcı Oyları
( oy)

Yorumlar

Yorumlar


Yorum Bırak